שעת רצון: סדנה להגשמה ולריפוי

הפעם זה מצליח!

 

האם יש דבר שאתם רוצים להביא אל חייכם?

זה יכול להיות שיפור ביחסים עם אחרים או עם עצמכם, אהבה חדשה, צמחה של העסק.

האם יש דבר שאתם רוצים לרפא בחייכם?

זה יכול להיום בגוף – כאב, חוסר נוחות, וגם בנפש – כעס, הרגשת קורבנות.

האם יש דבר שתרצו להוציא מחייכם?

הרגל שכבר לא מתאים, התמכרות, ביקורתיות.


הסדנה הקרובה תתקיים ב-17.1.2019 – סיפתח לשנה החדשה.


ריפוי והגשמה הם מאותו הסוג, על אותו המסלול: אם יש משהו שאני מאוד מאוד רוצה, זה יכול להיות רצון להגשים משהו בחיי או להגמל ממשהו או להרפא. ואני ממש ממש רוצה את זה. וזה לא קורה. כמה שאני מנסה, ותרגולים ומחשבות טובות – ועדיין זה תקוע. אולי זז טיפה. וגם כשאני מנסה עוד יותר – זה לא זז.

אז מה קורה שם? כמעט תמיד יהיו שם מתחת מחשבה ורגש שהפכו עם השנים לאמונה חזקה שלא נותנת לדברים לקרות. וזה לא שיש לה כוונות רעות, לאמונה. להיפך, רוב הסיכויים שהאמונה הזו נוצרה כדי לשמור עלינו, להגן עלינו, לפעמים כדי שנוכל פשוט לשרוד. ועם המנגנון הזה – שהאמונה בבסיסו, אנחנו ממשיכות להסתובב בעולם.

למשל – אני מאוד רוצה להצליח. ועושה הרבה שזה יקרה. וגם כשאני מגדילה הכנסות, או את העסק או מחליפה עבודה – עדיין המצב נשאר דומה, משהו שם תקוע. ואז מתגלה ונחשפת אמונה שלפיה “זה ממש ממש אגואיסטי לרצות לעצמי”. זה יכול להיות כי גדלתי בבית שבו הרצונות שלי הפריעו, או זה היה נדנוד, או שתמיד היה משהו חשוב יותר ודחוף יותר, או כי גדלתי בחברה שהכי חשוב לא להתבלט וכדאי להיות כמו כולם. יכולות להיות לאמונה הזו כל מיני שורשים. והתוצאה היא זו – כל עוד האמונה הזו פועלת אין לי באמת סיכוי להצליח. כי מי רוצה להיות אגואיסטית?

שמי גליה מימרן, מנחה בשיטת EFT וכלים נוספים, ואני מזמינה אתכם לסדנה בה סדנה נכיר ונלמד כלים איתם נוכל לגלות ולחשוף את האמונות הנמצאות בבסיסם של הדברים ונפרד מהם לשלום. 


מה כוללת הסדנה?

– פגישה ראשונה בת 3.5 שעות, בה נכיר ונתרגל את הכלים השונים. הסדנה כוללת עד 5 משתתפים ומשתתפות. הפגישה תתקיים בכרכור.

– ליווי של 28 יום לתרגול: גילוי וניקוי אמונות והרגלים ישנים והכנסה של חדש – מה שאנחנו רוצים.

מחיר: 550 ש”ח לכל התהליך (כולל מע”מ).


הסדנה הקרובה תתקיים ב-17.1.2019 – סיפתח לשנה החדשה.

לפרטים נוספים מוזמנים להתקשר לטל. 050-8338699

או למלא את הפרטים כאן בטופס