סיפורי חיים | ביוגרפיות | אלבומי משפחה

החיים שלכם שווים סיפור – הגיע הזמן לצאת לאור

כתיבת סיפור חיים, כתיבת ביוגרפיה, מהווה הזדמנות מיוחדת לראות את שהיה, להיזכר ולהזכיר. הזדמנות לשזור את הסיפורים והזיכרונות, לצרף תמונות ולספר לדורות הבאים. הזדמנות להתקרבות, בין דורות, בין אדם לעצמו.

ליצירת קשר דרך האתר לחצו כאן

כל אדם הוא עולם ומלואו. אני מגיעה לכל מרואיין בסקרנות ובכבוד, ממתינה שיפתח בפני דלת אל עולמו. העולם המצטייר מן המילים הוא תמיד מרתק ומרגש. זו הזדמנות מיוחדת למי שמספר את סיפור חייו, למשפחתו ולחבריו להיזכר וגם לגלות סיפורים חדשים. הספר הוא מתנה לכולם, אוצר של זיכרונות וסיפורים משפחתיים.

ביחד, ניצור ספר המביא את סיפור החיים החד פעמי של כל אחד ואחת. עם הרבה סבלנות, התרגשות והכרה בחשיבות המעשה של כתיבת הביוגרפיה ותיעוד הזיכרונות. החל משלב ההכרות, הראיונות ועד ההוצאה לאור. אני מרגישה שנפלה בחלקי זכות גדולה להביט על חיים שלמים ומלאים עם אנשים שהגיעו ממקומות שונים וממשפחות שונות. לשמוע ולראות איתם מה חשוב ומה העיקר בהביטם על חייהם. מכל ספר ומכל סיפור אני גם לומדת ומתחדשת.

אני רואה בכתיבת סיפורי החיים שליחות אמיתית. לספר ולהעלות על הכתב את תולדות חיינו כאן. מדוע הגענו לכאן, מאין הגענו ומה עברנו בדרך. סיפורים שהגיע זמנם להשמע.

פגישת הכרות הראשונה היא ללא תשלום.

הוצאה לאור של ביוגרפיות וסיפורי חיים – לפרטים ולדוגמאות לחצו כאן

הקמת ארכיון משפחתי – לפרטים ולדוגמאות לחצו כאן

פגישת הכרות ראשונה, ללא תשלום

עכשיו הזמן להתקשר, לשאול ולהתרשם.

לפרטים נוספים, לכתיבת סיפור חיים וביוגרפיה, מוזמנים להתקשר אלי גליה מוסנזון – 050-8338699

ליצירת קשר דרך האתר לחצו כאן

קולאז כריכות

פורסם בקטגוריה כללי, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *