ברוכים הבאים!

שמי גליה מימרן, וכבר יותר מ-30 שנה אני במסע ללימוד עצמי ובני אדם בכלל. כן, נסיבות חיי הביאו אותי להתחיל מוקדם.

במסע הזה הגעתי לכל מיני מקומות, בכולם למדתי. בחלק למדתי מה כן, ובחלק למדתי מה לא. היום אני יודעת להגיד שהחוט שהוביל אותי כל הזמן היה החיפוש אחר השמחה. השמחה שלי, שהלכה לאיבוד בגיל מאוד מאוד מוקדם. אבל כנראה שלא ויתרתי עליה והמשכתי לחפש.

במבט רחב, אני יכולה לראות איך עבודותיי השונות ותחומי הלימוד השונים שאספתי במשך השנים, שלא תמיד נראו קשורים זה לזה, הובילו אותי לטיפול ולליווי, ובמיוחד אל שיטת ה-EFT.

פגשתי בדרך הרבה שיטות ודרכים שקידמו אותי עוד צעד או כמה במסע הזה. אני מלאת תודה לכולן. ובכל זאת, שיטת (EFT (emotional freedom technique הביאה אותי למקומות חדשים, עמוקים, ובמהירות יחסית ובעדינות. שוב ושוב נדהמתי באיזו מהירות אפשר להגיע לעומק, לגלות שכבות נסתרות אך פעילות במלוא כוחן, ולנקות אותן. ראיתי את זה גם על עצמי וגם בקליניקה.

היום אני יכולה להגיד שמצאתי את השמחה שלי. הדרך לא תמיד קלה, ברור, החיים… אבל בבסיס של כל זה אני יכולה היום להגיד שאני באמת אוהבת את עצמי, מאמינה שמגיע לי טוב וגם מוצאת אותו, ירדו לי מהכתפיים משאות כבדים של שנים. היום אני בעדי. פשוט ככה.

ועוד קצת עלי –

הוצאתי לאור עשרות ספרים של  סיפורי חיים וביוגרפיות. יש לי ניסיון רב בכתיבה, בעריכה ובשכתוב גם לעיתונות הכתובה וגם לאינטרנט, ובעברי הרחוק, גם שרתתי ככתבת חדשות בגלי צה"ל.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, בהצטיינות.

אני אמא לשלוש בנות, ובת להוריי, זכרונם לברכה. 

אני אוהבת להקשיב וגם לשאול, גם למילים שבין השורות. אוהבת ללמוד, לרפא ולהרפא.

איך אפשר לפגוש אותי?

לצאת מהלופ

הגיע הזמן לפרוח! תהליך ליציאה ממצב של תקיעות, חרדות, לחץ ועומס להגשמת חלומות - בעבודה, ביחסים, בגוף.

סשן / סדנת EFT

שיטת EFT - יעילה במיוחד להפגת לחץ וסטרס, פוביות, חרדות, כאבים כאבים כרוניים, כעסים ועוד.

פיברומיאלגיה וכאב כרוני

לחיות עם כאב זה מתיש. עבודה עם EFT מאפשרת גם להקל ולהשתחרר מהסימפטומים וגם לטפל בשורש -במקור [הרגשי] לכאב.

אדם רגיש מאוד

מה זה אומר להיות אדם רגיש מאוד [Highly Sensitive Person- HSP], ואיך ליצור חיים נעימים ומיטיבים? כולל שאלון אבחון עצמי של ד"ר איליין ארון​