שמי גליה מימרן, גרה בכרכור

במבט רחב, אני יכולה לראות איך עבודותיי השונות ותחומי הלימוד השונים שאספתי במשך השנים, שלא תמיד נראו קשורים זה לזה, הובילו אותי לטיפול ולהנחייה, ובמיוחד אל שיטת ה-EFT.

כבר יותר מ- 30 שנה אני במסע הזה ללימוד עצמי ובני אדם בכלל (מגיל 17, אני אחסוך לכם את החישוב). במסע הזה הגעתי לכל מיני מקומות, בכולם למדתי. בחלק למדתי מה כן, ובחלק למדתי מה לא. היום אני יודעת להגיד שהחוט שהוביל אותי כל הזמן היה החיפוש אחר השמחה. השמחה שלי, שהלכה לאיבוד בגיל מאוד מאוד מוקדם. אבל כנראה שלא ויתרתי עליה והמשכתי לחפש.

פגשתי בדרך הרבה שיטות ודרכים שקידמו אותי עוד צעד או כמה במסע הזה. אני מלאת תודה לכולן. ובכל זאת, שיטת (EFT (emotional freedom technique הביאה אותי למקומות חדשים, עמוקים, ובמהירות. שוב ושוב נדהמתי באיזו מהירות אפשר להגיע לעומק, לגלות שכבות נסתרות אך פעילות במלוא כוחן, ולנקות אותן. ראיתי את זה גם על עצמי וגם על אחרים איתם עשיתי סשנים של EFT.

היום אני יכולה להגיד שמצאתי את השמחה שלי. הדרך לא תמיד קלה, ברור, החיים… אבל בבסיס של כל זה אני יכולה היום להגיד שאני באמת אוהבת את עצמי, מאמינה שמגיע לי טוב וגם מוצאת אותו, ירדו לי מהכתפיים משאות כבדים של שנים. היום אני בעדי. פשוט ככה.

השיטה הזו היא בשבילי כמו כפפה ליד, אני למדתי ולומדת אותה כל הזמן. היא ממלאת אותי אושר גדול. היא יכולה להתאים לבעיות או לשאלות גופניות, רגשיות, אמונות והגשמה. כי הכל הרי נמצא על אותו רצף. המופע החיצוני יכול להופיע בכל מיני צורות.

 

ועוד קצת עלי –

הוצאתי לאור עשרות ספרים של  סיפורי חיים וביוגרפיות. יש לי ניסיון רב בכתיבה, בעריכה ובשכתוב גם לעיתונות הכתובה וגם לאינטרנט, ובעברי הרחוק, גם שרתתי ככתבת בגלי צה"ל.

לימדתי אנשים מבוגרים, ומבוגרים מאוד, מחשבים. נהנית ללמד בקצב אחר ולפתוח חלון לאפשרויות חדשות ולא מוכרות.

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה, בהצטיינות.

אני גם אמא לשלוש בנות, בת להוריי, זכרונם לברכה. 

אני אוהבת להקשיב וגם לשאול, אוהבת ללמוד, לרפא ולהרפא.

איך אפשר לפגוש אותי?

לצאת מהלופ

הגיע הזמן לפרוח! תהליך ממוקד ליציאה ממצב של תקיעות להגשמת חלומות - בעבודה, ביחסים, בגוף

סשן / סדנת EFT

שיטת EFT - יעילה במיוחד להפגת לחץ וסטרס, פוביות, חרדות, כאבים כאבים כרוניים, כעסים ועוד.

פיברומיאלגיה וכאב כרוני

לחיות עם כאב זה מתיש ומעייף. עבודה עם EFT מאפשרת להשתחרר מהסימפטומים ומהמקור לכאב

תכל'ס

ואם צריך - גם נפשיל שרוולים: לימוד יישומי מחשב, כתיבה, עריכה ומידענות.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו 050-8338699